Adrian Solomon, deputat PSD:
- De la anul clasa pregătitoare se va întoarce la grădiniţă.
- A.R.D. de nerăbdare să văd cine este candidatul P.D.L.-ului.
- Vreau să-i anunţ pe toţi oponenţii mei că sunt acelaşi luptător împotriva gazelor de şist.
- Pe judeţ PSD are 5 deputaţi şi 2 senatori iar PNL are 2 deputaţi şi un senator.
- Dl. David se pare cp va candida pe colegiul senatorial Huşi.
- Eu voi candida în continuare la deputaţi pe Bârlad.
- La senat pe Bârlad şi eu sunt curios cine o să fie candidat din partea PSD.
Logo-ul Bârlad Online este marcă înregistrată a OCF. Toate celelalte mărci sunt proprietatea companiilor deţinătoare. Reproducerea conţinutului din acest site este permisă numai cu acordul Online Content Factory SRL.
Pentru orice neclarităţi, informaţii suplimentare, sugestii sau comentarii vă rugăm să ne contactaţi: supportatb-odot ro
sau prin SMS la 0724 227.523 (0724 BARLAD). Atenţie ! Acest număr nu are servicii de voce, dacă sunaţi sună în gol. Vă rugăm trimiteţi doar SMS. Tarif normal în funcţie de reţea.